تاریخچه شرکت

شرکت همیار صنعت آناهیتا در سال ۱۳۸۵ با هدف تهیه و تأمین تسمه نقاله با کیفیت بالا جهت ارائه و عرضه به شرکتهای بزرگ سیمان و فولاد کشور تأسیس شد و همواره در این راه تمامی سعی وتلاش خود را بمنظور انتقال دانش فنی کالا به مهندسین و مدیران محترم صنایع نمود تا مصرف کننندگان علاوه بر آگاهی نسبت به آنچه خریداری میکنند از دریافت کالای نامرغوب که معمولاً برخی وارد کنندگان به دلیل سودجویی عرضه می نمایند خودداری کند.
در همین راستا این شرکت در سال ۱۳۸۷ موفق به اخذ نمایندگی انحصاری TAERYUK کره جنوبی در ایران گردید ومحصولات خود را با این برند از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۷ میلادی و پس از آن تاکنون بابرند TRBبه بازار عرضه نموده است. در سال 2012 میلادی نیز موفق به اخذ گواهی نمایندگی انحصاری از کمپانی COBRA EUORPE فرانسه گردید .
همچنین در سال ۲۰۱۶ میلادی نیز این شرکت (H.S.A.CO) موفق به اخذ نمایندگی انحصاری از کمپانی SWR EUROPE جهت عرضه محصولات تایوان با برند TRW در زمینه عرضه تسمه نقاله و تسمه پروانه شده است.
کپی برداری در همه جای جهان رایج است خصوصاً در کشور عزیز ما ایران ، کابوس تقلب بر غذایی که می خوریم ، لباسی که می پوشیم و وسایلی که در صنعت مورد استفاده قرار می دهیم سایه انداخته است .تولید و فروش کالا با برند تقلبی و معرفی آن با نام یک کشور معتبر تجارت سودمندی است که فرصت طلبان از تقاضای رو به افزایش مصرف کننده برای کالای ارزان قیمت و بی کیفیت بهره می برند و متاسفانه مصرف کنندگان نیز در برابر خرید اینگونه کالاها مقاومت چندانی از خود نشان نمی دهند ودر نتیجه بدلیل عدم آگاهی تجارت پرسودی را برای فعالان متقلب رقم می زنند و باعث می شوند که صدمات زیادی نیز متوجه کالاهای اصیل و باکیفیت که متکی به فروش قانونی هستند شوند.
شرکت همیار صنعت آناهیتا نیز که به عنوان نماینده انحصاری کمپانیTAERYUK کره جنوبی از سال ۲۰۰۸ تاکنون نسبت به عرضه وتوزیع نوار نقاله با برندTAERYUK دربازار ایران فعالیت می نموده از این پدیده شوم دردناک بی بهره نبوده و در سالهای اخیر افراد سودجو و سوداگر بدلیل بی انضباطی دستگاههای نظارتی نسبت به فروش و عرضه برند تقلبی با نام TIRYUK که در کشور چین تولید می شود اقدام و آنرا به مصرف کنندگان بعنوان برند واقعی عرضه می دارند و بسیار غم انگیز است که پیگیری حقوقی در این رابطه نیز به دلیل عدم وجود قانون کپی رایت در ایران به هیچ نتیجه ای نمی رسد.
این شرکت به کلیه خریداران و مصرف کنندگان محترم توصیه می نماید که در صورت خرید کالای تقلبی بجای برند اصلی آن ،علاوه براین که بدلیل عدم کیفیت این کالا باعث بالارفتن هزینه های تولید محصولات خود می شود مشوقی نیز برای میل سوداگران منفعت طلب و افزایش ورود کالای بی کیفیت چینی به کشور عزیزمان ایران می شود.
درپایان ، این شرکت باستحضار کلیه مصرف کنندگان می رساند که کالای مورد درخواست خود را بابرند اصلی : TRB با نشان تجاری (H.S.A.CO) که بر روی نوار حک شده است تهیه نموده و از خرید کالاهایی با برندهای مشابه جداً خودداری نمایند و به این نکته اساسی توجه داشته باشند که هر اسلی ، اصلی نیست.